Aktualności

Poniżej znajdują się informacje zamieszczane przez administratorów serwera#001 | Otwarcie nowej strony!

Dziś w ramach ostatnich przygotowań przedstawiamy Wam naszą nową, w pełni zoptymalizowaną oraz zautomatyzowaną stronę internetową.

Jest to nie tylko wielkie przeżycie dla nas, ale także wielki krok naprzód, aby nasz serwer mógł się rozwijać.

Dla nas jako Administracji najważniejsze jest, aby użytkownik czuł się swobodnie, ale również miał poczucie wartości oraz władzy na serwerze. Od dziś nie musicie czekać na Administratora w różnych porach dnia. Aktualnie na naszej stronie możecie bez problemu ustawić oraz zmienić wszystko, co chcielibyście na serwerze.

Jako jeden wielki zespół musimy sobie dogadzać oraz wychodzić na przód kolejnej wielkiej przygodzie. Teraz możecie zrobić na serwerze wszystko własnoręcznie, oczywiście pomijając rozmowy i nie martwić się o to, czy na serwerze jest jakiś Administrator lub Moderator.

Oczywiście technologia idzie naprzód, ale pewnych rzeczy nie da się zastąpić poprzez skrypt. Tak więc serwer nie zostaje w pełni zautomatyzowany, jedynie jego część, do której macie dostęp. Administracja nadal pozostaje. Moderatorzy oraz Administratorzy będą dalej pomagać nam, rozwijać serwer, oraz rozwiązywać problemy, których program za nas nie rozwiążę.

Będziemy biernie przyglądać się rozwojowi serwera i bacznie czuwać nad Wami i naszym wspólnym zespołem. Miejmy nadzieję, że nowości nie dość i będzie ich więcej i więcej, oczywiście nie dopuścimy do tego, aby kiedykolwiek przesadzić.

Życzymy dalszych Miłych i Pogodnych rozmów.
Pozdrawiamy, Ekipa TS3TEAM.PL.